Osiągnięcia uczniów

Informacje na temat osiągnięć …

Sukcesy  naszych uczniów w konkursach przedmiotowych
Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Sukcesy naszych ucznów
w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Obraz naszej zwyciężczyni
Obraz naszegoj zwycięzcy – Oskara Lichołata

Z ogromną radością ogłaszamy, że Oskar Lichołata oraz Marcelina Stęchły zostali zwycięzcami ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Spotkanie ze sztuką”, organizowanego przez Fundację PGE. Konkurs wymagał od uczestników stworzenia oryginalnej interpretacji wybranego dzieła Józefa Chełmońskiego. W kategorii wiekowej klas I-III wspaniałym zwycięzcą został Oskar Lichołat, który zdobył dla swojej klasy wycieczkę do Muzeum Narodowego w Warszawie. W kategorii klas IV-VI, Marcelina Stęchły wywalczyła wycieczkę do Muzeum Narodowego w Lublinie, zdobywając pierwsze miejsce. Dodatkowo, każdy z autorów zwycięskich prac otrzyma indywidualną nagrodę – bon o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie Empik. Serdecznie gratulujemy Oskarowi i Marcelinie oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Damian Socha i Wojtek Socha
w powiatowym etapie
kuratoryjnego konkursu informatycznego

Sukcesy - konkurs informatyczny

Nasi uczniowie, Damian Socha z klasy VI i Wojciech Socha z klasy VII, po udanym przejściu etapu szkolnego, zakwalifikowali się do powiatowego etapu kuratoryjnego konkursu informatycznego. Cieszymy się, że mogą reprezentować naszą szkołę na kolejnym szczeblu konkursu. Gratulujemy Damianowi i Wojciechowi oraz życzymy im powodzenia w dalszej części konkursu! 

Sukces Marceliny Stęchły
w konkursie jezykowym

Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Marcelina Stęchła, została wyróżniona w konkursie językowym, który został zorganizowany przez Zespół Szkół im. W. Witosa w Zarzeczu. . Uczennicę do konkursu przygotowała P. Izabela Śliwa.. Wyróżnienie świadczy o wysokich kompetencjach językowych naszej uczennicy. Serdecznie gratulujemy Marcelinie oraz Pani Izabeli Śliwie i życzymy dalszych sukcesów!

PREZENTACJA WOJTKA SOCHY

Wojtek Socha, uczeń kl. 6, utworzył prezentację na temat zajęć pozalekcyjnych przeprowadzonych w ramach realizacji projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.

Dzień Dziecka

2 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w gminnej spartakiadzie zorganizowanej. I tutaj nasi uczniowie mogli sięgnąć po laur zwycięstwa. Wszystkim uczestnikom, a w szczególności zwycięzcom poszczególnych konkurencji serdecznie gratulujemy!

Szkolny Konkurs Recytatorski „WIOSNA W POEZJI” 

Pierwsze miejsce zajął SZYMON GOLBA. Drugie miejsce zajęli ex aequo: HANNA LICHOŁAT, ANTONI PUZIO, DOMINIKA DRZEWICKA oraz MILENA GOLB. Trzecie miejsce zajęła MARTYNA ROKOSZ. GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM! Dziękujemy również Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla wszystkich uczestników.

Udział naszych uczniów w powiatowym etapie kuratoryjnego konkursu informatycznego

Uczniowie naszej szkoły – Martyna Rokosz, Damian Socha, Wojtek Socha i Oskar Wieliczko reprezentowali naszą szkołę podczas ETAPU POWIATOWEGO konkursu informatycznego „Podkarpacki Baltie 2023″. Wielkie podziękowania dla Pani Małgorzaty Rokosz, która podjęła się dowozu uczniów na konkurs.

Uczennica klasy V – Milena Rokosz

wygrała gminny konkurs organizowany przez @BPMiG Sieniawa na kartkę świąteczną z motywem związanym z naszym miastem. GRATULUJEMY!

„Przydrożne krzyże i kapliczki w gminie Sieniawa”

Nasi uczniowie uczestniczyli w gminnym konkursie gminny „Przydrożne krzyże i kapliczki w gminie Sieniawa”.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

W konkursie została wyróżniona nasza uczennica Milena Rokosz.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!  

Zwyciężczynie konkursu recytatorskiego

 

29.09.2021r. uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Czytamy z sercem”.  W ramach tej akcji odgrywali scenki dotyczące profilaktyki chorób serca, zapoznali się z literaturą podejmującą tematykę budowy, funkcjonowania i chorób serca.

Podziękowanie za udział w akcji – Czytamy z sercem – otwórz dokument >>>

 

http://www.czerwonawola.pl/zad4/