Osiągnięcia uczniów

 Informacje na temat osiągnięć …

 Każdy człowiek jest do czegoś uzdolniony, a wykrywanie tych zdolności jest bardzo ważnym zadaniem szkoły, czyli nauczycieli i wychowawców. Wiadomo, że tyle jest rodzajów zdolności, ile jest rodzajów działalności ludzkiej i każdemu rodzajowi działalności odpowiada rodzaj zdolności. Często jednak nawet wysokie uzdolnienia nie wystarczają do osiągnięcia sukcesu na miarę własnego talentu, jeżeli nie jest on wsparty rzetelną pracą i pomocą ze strony nauczyciela. Toteż wdrażanie uczniów do systematycznej pracy nad własnym rozwojem stanowi szczególnie ważną część składową działań pedagogicznych dynamizujących rozwój ich zainteresowań i uzdolnień.

Od wielu lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w różnorodnych konkursach, zawodach i turniejach międzyszkolnych, miejskich i przedmiotowych.

29.09.2021r. uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Czytamy z sercem”.  W ramach tej akcji odgrywali scenki dotyczące profilaktyki chorób serca, zapoznali się z literaturą podejmującą tematykę budowy, funkcjonowania i chorób serca.

Zuzanna Lichołat, Kacper Bojarski i Oskar Wieliczko – zakwalifikowali się do II etapu kuratoryjnego konkursu informatycznego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Podziękowanie za udział w akcji – Czytamy z sercem – otwórz dokument >>>

Oliwier Ciurko

Wyróżnienie dla Oliwiera Ciurko ucznia kl. IV Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czerwonej Woli za pracę plastyczną w ramach XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”, organizowanego przez Placówkę Terenową KRUS w Przeworsku. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zuzanna Lichołat

Uczennica kl. VII Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czerwonej Woli Zuzanna Lichołat zajęła III miejsce w powiecie przeworskim w konkursie informatycznym „Podkarpacki Baltie 2021”.

 

Gratulacje dla Martyny Rokosz!

Gratulacje dla Martyny Rokosz

Podziękowania dla uczniów naszej szkoły za udział w konkursach „Nie taki polski straszny” i „Pisanka wielkanocna”

Oliwioa i Marcelinka
Gratulacje dla Oliwki i Marcelinki !

Brawo Oliwka‼️Brawo Marcelinka‼️. W konkursie plastycznym „Wielkanocne tradycje – kartka”zorganizowanym przez BPMiG Sieniawa Marcelinka zajęła II miejsce🥈Oliwka zdobyła wyróżnienie 🏆Serdecznie gratulujemy.

W dniu 04.02.2021r. uczniowie naszej szkoły Zuzanna Lichołat i Kamil Mycka wzięli udział w konkursie informatycznym „Podkarpacki Baltie 2021”. Zuzanna Lichołat zakwalifikowała sie do etapu rejenowego tego konkursu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczennice klasy II naszej szkoły Jagódka Puzio i Judytka Socha zajęły II miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Sieniawie.

Dziewczynki pięknie zaśpiewały pastorałkę „Od serca do ucha” przy akompaniamencie Zuzanny Korchowiec. Uczennice do konkursu przygotowała p. Agnieszka Korchowiec. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Kacper Kaczmarz, uczeń Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czerwonej Woli został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego Podkarpacki Baltie 2019. 

Konkurs poszerza treści podstawy programowej przedmiotu Informatyka w szkole podstawowej. Ma na celu wyłanianie talentów oraz rozbudzanie ciekawości poznawczej i twórczego działania uczniów, rozwijanie u uczniów umiejętności wykorzystywania posiadanych wiadomości podczas wykonywania zadań i rozwiązywania problemów, motywowanie nauczycieli do podejmowania różnorodnych działań w zakresie pracy z uczniem zdolnym oraz promowanie osiągnięć uczniów i ich nauczycieli.

http://www.czerwonawola.pl/zad4/